Órarend

Órarend 2019/2020-as tanév, II. félév

Csengetési rend
1. óra 8:00 – 8:45
2. óra 8:55 – 9:40
3. óra 9:55 – 10:40
4. óra 10:55 – 11:40
5. óra 11:50 – 12:35
6. óra 12:55 – 13:40
7. óra 13:50 – 14:35
1. osztály Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
8:00 – 8:45 magyar magyar német magyar magyar
8:55 – 9:40 hittan magyar hittan testnevelés német
9:55 – 10:40 matematika testnevelés magyar matematika matematika
10:55 – 11:40 magyar matematika környezet ének testnevelés
11:50 – 12:35 német rajz népismeret német technika
12:50 – 13:35 közösségi óra
13:45 – 14:30
2. osztály Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
8:00 – 8:45 irodalom testnevelés hittan matematika nyelvtan
8:55 – 9:40 matematika nyelvtan irodalom környezet hittan
9:55 – 10:40 ének matematika matematika testnevelés irodalom
10:55 – 11:40 nyelvtan irodalom német népismeret német
11:50 – 12:35 német német rajz technika testnevelés
12:50 – 13:35 közösségi óra
13:45 – 14:30
3. osztály Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
8:00 – 8:45 irodalom matematika matematika irodalom matematika
8:55 – 9:40 matematika nyelvtan testnevelés irodalom német
9:55 – 10:40 német népismeret hittan környezet hittan
10:55 – 11:40 testnevelés német nyelvtan testnevelés irodalom
11:50 – 12:35 technika irodalom német német környezet
12:50 – 13:35 rajz ének közösségi óra német
13:45 – 14:30
4. osztály Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
8:00 – 8:45 hittan matematika irodalom matematika hittan
8:55 – 9:40 irodalom testnevelés matematika irodalom irodalom
9:55 – 10:40 matematika nyelvtan német nyelvtan német
10:55 – 11:40 nyelvtan rajz népismeret környezet környezet
11:50 – 12:35 testnevelés német technika testnevelés német
12:50 – 13:35 német közösségi óra német ének
13:45 – 14:30
5. osztály Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
8:00 – 8:45 matek/info természetismeret testnevelés hittan testnevelés
8:55 – 9:40 nyelvtan irodalom matematika matematika német
9:55 – 10:40 hittan német német irodalom matematika
10:55 – 11:40 történelem testnevelés nyelvtan technika természetismeret
11:50 – 12:35 német rajz történelem német hon-és népismeret
12:55 – 13:40 matek/info irodalom osztályfőnöki ének népismeret
13:50 – 14:35 közösségi óra du. testnevelés
14:35 – 15:20 du. testnevelés
6. osztály Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
8:00 – 8:45 történelem nyelvtan történelem nyelvtan informatika
8:55 – 9:40 informatika matematika német hittan természetismeret
9:55 – 10:40 német természetismeret testnevelés német német
10:55 – 11:40 hittan népismeret matematika matematika irodalom
11:50 – 12:35 irodalom testnevelés rajz ének matematika
12:55 – 13:40 történelem német osztályfőnöki technika testnevelés
13:50 – 14:35 közösségi óra du. testnevelés
14:35 – 15:20 du. testnevelés
7. osztály Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
8:00 – 8:45 biológia fizika matematika testnevelés matematika
8:55 – 9:40 történelem német nyelvtan kémia irodalom
9:55 – 10:40 nyelvtan osztályfőnöki történelem hittan testnevelés
10:55 – 11:40 matematika biológia testnevelés ének földrajz
11:50 – 12:35 hittan irodalom német technika rajz
12:55 – 13:40 német informatika népismeret fizika német
13:50 – 14:35 német közösségi óra du. testnevelés
14:35 – 15:20 du. testnevelés
8. osztály Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
8:00 – 8:45 nyelvtan informatika nyelvtan matematika kémia
8:55 – 9:40 német földrajz történelem német testnevelés
9:55 – 10:40 matematika kémia osztályfőnöki fizika biológia
10:55 – 11:40 irodalom irodalom német hittan népismeret
11:50 – 12:35 történelem német matematika hittan német
12:55 – 13:40 testnevelés földrajz testnevelés rajz
13:50 – 14:35 előkészítő közösségi óra ének du. testnevelés
14:35 – 15:20 du. testnevelés